Оренда велосипедів

Північний берег озера саме те місце куди не варто тягти свого вірного залізного/карбонового коня. Трансфер з аеропорту дорогий, а якісні доступні велопрокати тут на кожному кроці. Хардтейл, ендуро, грейвели, всі види електровелосипедів*, навіть сітік для гурманів. Можна брати відразу на тиждень, а можна змінювати ровера щодня, не парячись зі зберіганням, отримуючи вимитий налаштований ровер щоразу, підібравши його характеристики під запланований трек. 

Велосипед з електро асистентом (ebike) подвоює ваші фізичні можливості. Ви втомитесь вдвічі менше, відновитесь вдвічі швидше. Поки інші все ще крутять - ви вже відпочиваєте та вибираєте локацію для фото. Особливо актуально при затяжних підйомах вгору. Варто розглянути цей варіант якщо побачити хочеться максимум, а в силах не впевнені.

Якщо Вас не лякає вартість перевезення велосипеду з України, вартість трансферу, ризики пошкодження при розвантаженні, ризик чекати ровер декілька днів, морока з коробками та явний ризик ускладнити сам трансфер (а це 100км з 2-3ма пересадками) - можете брати, але ми вас попередили )

Нижче наводимо орієнтовні ціни на оренду різних типів велосипедів від велопрокату HappyBike, що знаходиться найближче до наших готелів. Більше інформації з'явиться згодом.

eBike Хардтейл

Image 1 Title
Image 1 Title

eBike Enduro

Image 1 Title
Image 1 Title

Двохпідвіс

Image 1 Title
Image 1 Title

Хардтейл

Image 1 Title
Image 1 Title

MTB Корч

Image 1 Title
Image 1 Title

Наші партнери та друзі