Garda Bike Adventures Tour / вересень

від €340 / 7 Днів

Відпочивальний велотур в Riva Del Garda орієнтований на новачків велотуризму. Близько 15 радіальних маршрутів різного рівня складності.
В вартості туру: 7 ночей в готелі чи апартаментах, 5-6 днів катання. Супровід та допомога інструктора, інформаційна підтримка.

Medium level

Garda E-Bike Tour / жовтень

від €600 / 7 Днів

Велоподорожі на крутих гірських електровелосипедах. Для тих хто хоче побачити максимум і при цьому бажає не перевтомлюватись. Електро асистент допоможе вам заїхати туди куди ви навіть не мріяли дістатись. Середня складність вело маршрутів.
(Опис туру готується)

MEDIUM LEVEL

Garda Bike Sport Tour / жовтень

від €480 / 7 Днів

Велотур складнішого рівня, розрахований на досвідчених велотуристів та спортсменів. Велика кількість маршрутів з значним набором висоти та тривалістю поїздок. Мінімум легких оглядових маршрутів. Більше драйву, екстриму, втоми та болю!
В вартості туру: 7 ночей в готелі чи апартаментах, 5-6 днів катання. Супровід та допомога інструктора, інформаційна підтримка.

Sport level

Тур для групи під замовлення

від €100 / день

Активний відпочинок на озері Garda. Створення відпочинкової програми під замовлення спільно з нашими італійськими партнерами: велоспорт, трекінг, Via Ferrata, авторські єкскурсії на автомобілях з локальним гідом, відпочинок у природніх термах, SPA центрах чи GardaLand, подорож на завод Ferrari, організація фотосесії чи відео зйомки з дрону.
Ви замовляєте - ми виконуєм.

Relax level