Місце для вашої відпустки

Гарда - найбільше озеро Італії, знаходиться не межі відразу 3х регіонів Італії: Ломбардія, Трентіно, Венето. Більша  частина озера оточена величними Альпами, простягається з півночі на південь на 52км, а берегова лінія складає 160 км.

Чисте гірське повітря, кришталево чиста вода, помірний середземноморський клімат зробили це місце одним з найулюбленіших для італійців. Різноманіття пейзажів, розкішна рослинність, парки, блакить озера роблять це місце жаданим для фотографів та шанувальників природи.

Довкола озера красуються незліченна кількість колоритних стародавніх міст та сіл. Вони чарують туристів своїм виглядом. Особливо ті, що знаходяться високо в горах чи на скелях

Північна частина озера більше підходить для активного відпочинку. Сотні промаркованих маршрутів як для велотуризму так і для трекінгу, розвинена інфраструктура приваблює сюди щороку десятки тисяч спортсменів та любителів відпочивати активно. Також це відома локація для віндсерфінгу. Весною тут проходить відомий веломарафон. А восени - марафон для бігунів. Тут вас також чекають різноманітні розваги на воді,  via ferrata,  водоспад, та просто відпочинок на численних безкоштовних чи платних пляжах. 
Саме тут, біля містечка Limone Sul Garda розпочато будівництво унікальної  у світі велодоріжки, наразі закінчено 2 км доріжки і вона простягається над водою. А до 2022 року обіцяють оповити нею все озеро.
Також тут знаходиться унікальний витяг на гору Monte Baldo на висоту 1800 м. з скляними кабінками що обертаються.

Південь озера - переповнений туристами. І це не дарма. Тут знаходиться декілька відомих історичних центрів та фортець,  природні терми з цілющою водою, лікувальні санаторії, круті SPA центри, аквапарк GardaLand, найкрасивіші пляжі та навіть острів, на якому жила коханка Муссоліні!
Вода на півдні озера значно тепліша, ніж на півночі.

Громадський транспорт відносно дешевий. Між містечками ви можете переміщуватись на автобусі за 2-3 євро.  А ще уваги вартий водний транспорт. По озеру курсують пороми з чітким графіком. Можна зручно спланувати подорож. Для тривалих подорожей можна купити безлімітний білет на день.
Таксі та трансфер - дуже дорогі.

Найближчий до озера та найзручніший аеропорт - у Вероні, батьківщині Джульєтти.  Він зовсім поруч з південним берегом озера.
Ще є - аеропорт в Бергамо (Мілан) та  аеропорт у Венеції, але з цими варіантами  ви втратите мінімум пів дня, підійде якщо є достатній запас часу.

Garda Bike Adventures Tour

Тиждень вело відпочинку на північному березі озера Garda

Анонс туру

Альпи кличуть тебе! У вартості туру: 7 ночей в апартаментах чи готелі, 6 днів катання. Супровід та допомога інструктора. Ми приготували для вас близько 15 маршрутів різного рівня складності на вибір.

До зустрічі тут